Za pět sekund budete přesměrováni na nové webové stránky SDH Svinov.

Víkendové aktuality

V sobotu (18.6.) jsme zajeli na 3. kolo MSL do Oprechtic, kde jsme zůstali až na noční soutěž zvanou Climart Cup.

B-tým (MSL) košař (Mirek) nějak se mu zaplantaly nohy u základny, ale naštěstí to nějak vybral a našel by se možná adept na umývání terčů byl to levý proudař (Stavinoha) jeho čas 16,867 a pravý (Čopr) 15,137. Průběžné pořadí v MSL 10.

A-tým (MSL) košař (Kotalík) necítil se nějak ve své kůži, ale vodu poslali výtečně, ale zklamání bylo úplně někde jinde. Nastala nějaká komplikace u pravého proudaře (Baža), který se nějakým záhadným způsobem snažil najít krtka, ikdyž nebyla známka po nějaké hromádce hlíny. Takže z toho plyne že N. průběžné pořadí v MSL 8.

B-tým (Climart Cup) Po odběhnutí nás napadlo, jestli máme proudaře, nebo zahradníky, ale podle výsledku bych usoudil, že máme zahradníka (Stavinoha) jeho terč byl sražen v čase 17,572 a pravý proudař (Čopr) v čase 15,352.

A-tým (Climart Cup) Menší podklouznutí u košaře (Kotalík) a nalívače (Migol) a zaváhání strojníka (Mates), který málo roztočil stroj a tím pádem byla voda pomalejší, ale i tak to postačilo na 2. místo. Levý proud (Filip) zastavil časomíru časem 14,908 a pravý proud (Baža) si zpravil náladu, jelikož ho dělila od nového rekordu jen 1 tisícina a tedy měl 14,516.

V neděli (19.6.) jsme zajeli do Výškovic.
B-tým Při zaspání nové naděje na béčkách (Jura) tedy spíš neslyšel startéra doběhl ke základně a zapojil levému proudaři (Viťovi) spojky na poslední chvíli, i když to s Viťou škublo až se otočil a tudiž proudnici měl na opačné straně než je zvyklý a tedy jeho čas byl 15,206 a Čopr měl 14,689.

A-tým Strojník (Mates) opět málo roztočil stroj a levý proudař (Filip) mírně profukal. Bečkař(Tonda) měl ohromné štěstí, jelikož jeho béčková spojka během útoku se nějakým záhadným systémem dostala až k blízkosti jeho hlavy, naštěstí se nic nestalo. A tedy levý terč byl sražen v čase 14,604 a pravý terč 14,383.

V sobotu (25.6.) jsme pořádali 4. kolo MSL
B-tým Šel na start jako 1. tým a útok dokončili, i když strojník (Jirka) nechal déle odpuštěnou vodu a málo roztočil to si myslím že tak nevadilo jak Levý proudař umyl terč.

A-tým Měl obrovskou šanci zaskórovat doma, i když měl nepříznivé počasí, ale nastaly 2 zaznamenané chyby. Košař (Kotalík) na poslední chvíli našrouboval koš a největší a osudová chyba se stala u nejmladšího článku tohoto týmu a to na béčkách (Tonda) kdy nestihl zapojit spojky na základně. Jestli to byla nervozita, nebo něco jiného fakticky netuším, ale organizovat závody aby vše klapalo dá pořádně zabrat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one